İçeriğe geç

Acil Kurye

Acil Kurye
Acil Kurye

Kurye hizmeti alanında profesyonelliğini her zaman konuşturan firmamız müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamakta ve sorumluluğunun farkında olarak yoluna tüm hızıyla devam etmektedir. Birçok alanda kurye hizmeti sunan firmamız müşterinin talebine uygun hareket ederek başarılı sonuçlarda almaktadır. Özellikle öncelikli teslimatlar için kullanılan acil kurye hizmetimiz başta acil ilaç ve evrak teslimatı olmakla birçok ürünün taşınmasında en çok ihtiyaç duyulan kurye dallarından biridir. Hem bireysel hem de kurumsal müracaatlarda özelleştirilmiş bir kurye hizmeti sunan firmamız sunduğu güvenli ve hızlı hizmetle alanında adından söz ettirmektedir. Bazı ilaç ve evrakların teslimatında dakikanın bile önem taşıdığının farkında olan ekip arkadaşlarımız işini itina ile yaparak ihtiyaçları anında karşılamaktalar.

Normal kurye hizmetinden farklı olarak özellikle kaza, hastalık, yaralanma veya şirketler arası yapılan ani sözleşmeler zamanı ihtiyaç duyulan acil kurye hizmetinin birçok avantajı bulunmaktadır:

  • Teslimatın dakikalar içinde yapılması
  • Kuryelerin sadece bir göreve odaklanması
  • 7/24 hizmetin sağlanması
  • Her zaman firma bünyesinde bu hizmet için hazır eleman bulundurulması
  • Özel bir teslimat dalı olması

Hizmetlerimiz taşınacak paketin boyutuna uygun olarak araçla veya motosikletle yapılabilir. Trafiğe takılmadan teslimatın sağlanabilmesi için mümkün olduğu kadar motorlu kuryeler tercih edilir. Özellikle günün yoğun saatlerinde trafikten kaçmada alternatif dar sokakları kullanmada motorlar daha avantajlı olduğu için motorlu taşımayı ön planda tutmaktayız.

Acil Kurye Hizmeti

Trafikte yasal sınırlamaları aşmamak koşuluyla olabildiğince hızlıca hareket eden zaman ve hız konusunda kontrolü eline alabilen şehrin hizmet verdiği alanında tüm yollara hakim olan ekiplerimiz müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktalar. Özellikle ani krizlerde zamanı yönetme konusunda profesyonelliğini ortaya koyabilen ekip arkadaşlarıyla çalışmamız acil kurye hizmetini tüm detayları ile en iyi şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Şirketler için büyük önem taşıyan, zamanında ulaştırılması gereken evrakların taşınması ve teslimatında tüm önlemleri alıyor, evrakların hiçbir şekilde zarar görmemesi için titizlikle çalışıyoruz. Taşınmasını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin gizliliğini korumaya ayrıca özen gösterdiğimiz için hem bireyler hem de kurumlar bizi gönül rahatlığıyla tercih etmekteler.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp