İçeriğe geç

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye
Beyoğlu Kurye

Kurye hizmetleri oldukça titiz bir şekilde sürdürülmesi gereken bir hizmet çeşididir. Bundan ötürü kurye firması ile anlaşma yaparken firmanın deneyimli olmasına, kaliteli bir şekilde hizmet vermesine ve güvenilir olmasına çok dikkat etmeniz gereklidir. Aksi takdirde pek çok sorun ile karşılaşmanız yüksek ihtimaldir.

Tam da bu noktada kaliteli hizmetleri ile firmamız ön plana çıkmayı başarmaktadır. Er Kurye firması olarak profesyonel Beyoğlu kurye hizmetlerimiz ile her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz. Uzun senelere dayanan deneyimlerimiz, alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji motorlarımız ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Beyoğlu kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz durumunda size kısa süre içerisinde yanıt veriyoruz. Sizlerden isim, soy isim, adres ve gönderiniz ile ilgili gerekli olan bilgileri alıyoruz. Almış olduğumuz bilgiler doğrultusunda adresinize en yakın konumda bulunan kuryemizi sizlere yönlendiriyoruz.

Dakikalar içerisinde adresinize ulaşım sağlayan kuryemiz gönderinizi inceleyerek taşımak için uygun olup olmadığına karar vermektedir. Uygun olduğuna karar verdiğinde gönderinizi zarar görmeyecek şekilde motoruna yerleştirerek yola çıkmaktadır. Kısa süre içerisinde alıcının adresine ulaşım sağlayarak gönderiyi teslim etmektedir. Daha sonra alıcı ve göndericinin hizmetlerden memnun kalıp kalmadığını ve ne kadar memnun kaldıklarını öğrenmektedir. Memnun kalmadıkları bir durum varsa bunu kısa süre içerisinde hallederek hizmetlerden memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktadır.

Beyoğlu Kurye Hizmeti

Beyoğlu kurye hizmetlerimiz için kuryemiz ve destek ekibimiz takım çalışması içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Destek ekibimiz hava durumuna, yol durumuna, trafik durumuna ve geçilecek semtlerdeki durumlara göre kuryemizi yönlendirmektedir. Kuryemiz almış olduğu bu bilgiler doğrultusunda gerekli önlemlerini alarak kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde gönderinin teslim edilmesini sağlamaktadır.

Beyoğlu kurye hizmetlerimiz ile ilgili yapmış olduğunuz değerlendirmelere çok önem veriyoruz. Almış olduğumuz değerlendirmeler neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çalışıyoruz. Beylikdüzü kurye hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir soru varsa ya da daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp