İçeriğe geç

İstanbul Uçak Kargo

İstanbul Uçak Kargo
İstanbul Uçak Kargo

Uçak kargo hizmetleri günümüzün en hızlı ulaşım çeşitlerinden birisidir. Denizyolu, demiryolu ve karayolu araçlarına kıyasla çok daha kısa süre içerisinde bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu, insanlara özellikle zaman bakımından büyük fayda sağlamakta, kısa süre içerisinde daha fazla yerde, daha fazla işi yapabilme seçeneği sunmaktadır. İstanbul uçak kargo hizmetleri de tam da bu noktada son senelerin en dikkat çeken kargo uygulaması olmakta, her geçen gün daha fazla rağbet görmektedir.

Er Kurye firması olarak istek ve beklentilerinize uygun pek çok çözüm seçeneği sunuyoruz. Taşımacılık işlemlerimizi her zaman çok titiz bir şekilde sürdürerek herhangi bir sorunun yaşanmasını engelliyoruz.

İstanbul uçak kargo sistemimizde geleneksel kargoculuk işlemlerinin çok ötesinde çözüm seçenekleri sunuyoruz. Hizmet sürecimiz şu şekildedir:

  • Hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşım sağlamanız durumunda en kısa süre içerisinde dönüş yaparak sizlerden gerekli bilgileri alıyoruz.
  • Kuryemiz belirtilen adrese, belirtilen saatte giderek gönderiyi teslim almakta ve havaalanına ulaştırmaktadır.
  • Havaalanına ulaşan gönderiniz tarifleri uçakla istenen şehre taşınmaktadır.
  • Diğer şehirde bulunan kuryemiz uçağın iniş saatinde hazır olup paketinizi güvenli bir şekilde teslim alır. Ve hiç oyalanmadan alıcının adresine doğru yola çıkar ve yükünüzü doğru alıcıya teslim eder.

İstanbul Uçak Kargo Hizmeti

İstanbul uçak kargo hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde tercih edeceğiniz kurye firmasını iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir. Alanında uzman olmayan ve yeterli tecrübeye sahip olmayan bir kurye firması ila anlaşma sağlamanız durumunda pek çok sorun ile karşılaşmanız muhtemeldir. Tam da bu noktada kaliteli hizmetleri ile firmamız Er Kurye ön plana çıkmayı başarmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji donanımlı araçlarımız ile daima profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gönderinizi en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. İşlemlerimiz sırasında bir sorun yaşanmaması içi alınması gereken tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorun çıkması durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu kısa sürede halletmeye çalışıyoruz.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp