İçeriğe geç

Mecidiyeköy Kurye

Mecidiyeköy Kurye
Mecidiyeköy Kurye

İstanbul’un en yoğun bölgelerinden birinde hizmet veren Mecidiyeköy kurye, profesyonel çalışmalarıyla kurye hizmetine bu yoğunluğun getirdiği eksileri def ederek oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışmaktadır. Müşteri merkezli çalışma yürüttüğümüz için önce müşterilerin beklentilerini incelemekte ve hizmetimizi bu yönde şekillendirmekteyiz. Hizmet verdiği bölgede tüm sokaklara hakim olan ekip arkadaşlarımız olası aksilikleri hesaba katarak her zaman yola hazırlıklı çıkmaktalar. Bu yüzden personelimiz herhangi bir sorun oluştuğu zaman anında etkili çözümü üretmekte oldukça profesyoneldir. Hem zamanı hem hızı aynı anda kontrollü bir şekilde kullanabilmek uzun soluklu tecrübe istiyor, bu yüzden sahaya çıkardığımız ekip arkadaşlarımızın tecrübelerine güvenerek müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Kesintisiz hizmet veren firmamız gündüz ve gece farklı kuryelerle çalışıyor. Bu da gece çalışacak kuryemizin gündüz dinlenerek zinde bir şekilde gece hizmet verebilmesi anlamına gelmektedir.

Sadece standart kurye hizmetiyle yetinmeyen Mecidiyeköy kurye, çok acil durumlar için farklı özellik ve hızdaki kurye hizmetlerini de sizlere sunmaktadır:

  • Acil kurye
  • Express kurye
  • VİP kurye

Özellikle beklenmedik yaralanmalar, kazalar ve ani hastalık anında çok ihtiyaç duyulan acil kurye hizmeti firmamız tarafından tam teşekküllü bir şekilde sunulmaktadır.

Herhangi bir adrese uğramadan sadece bir müşteriye odaklı hizmete dayalı Express kurye, 30-90 dakika içerisinde paketlerinizi gereken adrese teslim etmektedir.

Özel kurye hizmetleri içerisinde birçok özelliği ile seçilen ürünler için sigortalı ve en hızlı hizmeti sunan VİP kurye hizmeti genelde büyük şirketler tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Mecidiyeköy Kurye Hizmeti

Zamandan tasarruf etmek isteyen tüm müşterilerimize bu imkanı sağlayarak onları mutlu etmek Mecidiyeköy kurye olarak en birinci misyonumuzdur. Bundan başka müşterilerimizi gereksiz harcamalardan kurtararak bütçelerinden de tasarruf etmelerini sağlamaktayız. Özel kurye hizmeti çeşitlerimizde de fiyat farkını minimum seviyede tutmaya özen göstermekteyiz. Böylece her bir hizmetimiz ulaşılabilir fiyatlarla müşterilere sunularak onların beklentileri karşılamış oluyor. Aynı zamanda sahada faaliyet gösteren ekibimizin güler yüzlü, hoşgörülü, çözüm odaklı çalışmaları da daimi müşteri kitlemizi artırmakta önemli faktördür.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp