İçeriğe geç

Esenler Kurye

Esenler Kurye
Esenler Kurye

Esenler İstanbul’un en yoğun ve en hareketli bölgelerinden birisidir. Binlerce konuta, işyerine, kamu kurumuna, özel işletmeye, iş merkezine, sanayi kuruluşuna ve daha fazlasına ev sahipliği yapan bölgemizde hayat günün her saatinde aralıksız sürmektedir. Yoğun akış içinde bir adresten başka bir adrese taşınması gereken çok sayıda ürün olmakta, firmamız da Esenler kurye hizmetleriyle bütün ihtiyaçları karşılamaktadır.

Esenler kurye alanında firmamız tamamen uzman bir kadroyla çalışmaktadır. Eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, kendini sürekli geliştiren ve daha fazlası için daima çalışmalarına devam eden ekibimiz gerek Esenler içindeki adresler arasında gerek Esenler ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında gerekse de çevre illere taşımacılık yapmaktadır.

Esenler kurye hizmetlerimiz zaman, mekan sınırı olmadan devam etmektedir. Dilerseniz adresinizde bir paketi alıp istediğiniz adrese teslim etmemizi talep edebilirsiniz. Dilerseniz bir adresten adınıza bir paketi alıp size getirmemizi isteyebilirsiniz. Dilerseniz de birden çok adreste imzalanması gereken, dağıtılması gereken paketlerinizi sizin için tek tek dolaştırıp belirteceğiniz adrese teslim etmemizi sağlayabilirsiniz.

Esenler kurye çözümlerimizle yasadışı olmayan hemen her türlü gönderiyi taşıyabiliyoruz. Belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye gibi evraklarınızı; pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta, bilet gibi kimliklerinizi; ilaç, kan, medikal malzeme gibi hastane ürünlerinizi taşımamızı talep edebilirsiniz. Her daldaki yemek ve gıda çeşitlerinizi, çikolata, çiçek gibi hediyelik eşyalarınızı, bilgisayar, telefon, tablet gibi elektronik eşyalarınızı, tekstil ürünlerinizi, diş malzemelerinizi, e-ticaret sipariş ürünlerinizi ve dahasını taşıyabiliyoruz.

Esenler Kurye Hizmeti

Esenler kurye alanında amacımız daima en kaliteli sonuçlara imza atmaktır. Bunun için süreci hassasiyetle yürütüyor, paketlerinize azami derecede özen gösteriyoruz. Herhangi bir yıpranma, ezilme, kaybolma gibi sorunlara mahal vermeden paketlerinizin güvende kalmasını sağlıyoruz.

İstanbul’un en uzak noktalarına dahi en geç 90 dakikada teslimat yapabiliyor, çoğu kez 30 dakika gibi Esenler şartlarında çok kısa sürelerde teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Güvenli, kaliteli ve hızlı taşımalarımızı aynı zamanda en uygun fiyatlarla taçlandırıyor, bölgemizin en ekonomik kuryesi olmayı başarıyoruz.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp