İçeriğe geç

Beykoz Kurye

Beykoz Kurye
Beykoz Kurye

Beykoz kurye hizmetleri gönderilerinizin Beykoz içerisinde kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan bir hizmet çeşididir. Tabi Beykoz kurye hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanız için alanında uzman bir kurye firması ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. Tam da bu noktada profesyonel hizmetleri ile Er Kurye firmamız her zaman ön plana çıkmayı başarmaktadır.

Alanında uzman ekibimiz ve donanımlı motorlarımız ile her zaman profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz sırasında hiçbir sorun yaşamamanız için alınması gereken tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu kısa sürede hallediyoruz.

Beykoz kurye hizmetlerimiz ile çalışanlarımızın güvenliğini de her zaman ön planda tutuyoruz. Çalışanlarımızın güvenliği için gerekli olan kask, eldiven ve diğer ekipmanları eksiksiz bir şekilde temin ediyoruz.

Sizlere daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için çalışmalarımızı iş birliği içerisinde sürdürüyoruz. Kuryemiz ile destek ekibimiz ortak bir şekilde çalışarak herhangi bir sorunun yaşanmasına mahal vermemektedir. Destek ekibimiz hava durumuna, yolun durumuna ve diğer durumlara göre kuryemizi yönlendirmektedir. Kuryemiz bu bilgiler doğrultusunda gerekli önlemleri alarak sorunsuz bir taşıma hizmeti vermektedir.

Beykoz Kurye Hizmeti

Beykoz kurye hizmetlerimizi her zaman makul fiyatlar ile sunarak da müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Kampanyalı teklifler sunarak müşterilerimize ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken bazı durumlara dikkat ediyoruz. Dikkat ettiğimiz durumlardan bazıları şu şekildedir:

  • Gönderinizin boyutu, ağırlığı ve diğer özellikleri
  • Gönderinizin teslim alındığı adres ile teslim edilmesini istediğiniz adres arasındaki uzaklık
  • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti
  • Tercih ettiğiniz motor modeli

Bu durumlara göre uygun bir fiyat belirliyoruz. Daha sonra müşterilerimiz ile karşılıklı anlaşma yaparak bütçelerine uygun bir fiyat sunuyoruz. Beykoz motor kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde yanıt vererek yardımcı oluyoruz.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp