İçeriğe geç

Tekirdağ Kurye

Tekirdağ Kurye
Tekirdağ Kurye

Kurulduğu ilk günden itibaren bütün çalışmalarını müşteri merkezli sürdüren, bu nedenle daim ilerlemeye ve gelişmeye devam eden Tekirdağ kurye, hizmet verdiği alanın tüm inceliklerine vakıftır. Alanında deneyimli kurye kadrosuna sahip firmamız modern insanın taleplerini bilmekte ve hizmetini bu yönde şekillendirmektedir. Bu da müşterilerle ilişkileri olumlu yönde etkilemekte ve müşteri kitlesinin çoğalmasına neden olmaktadır. Kurye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bizimle irtibata geçtiği anda adreslerine en yakın kuryemizi hiç zaman kaybetmeden yönlendirmekteyiz. Hassas özel ilgiyle taşınması gereken paketlerinize gereken özeni gösteren ekip arkadaşlarımız ürünlerin sağlam bir şekilde karşı tarafa ulaştırılmasını sağlamak için oldukça itina ile çalışmaktalar. 7/24 siz müşterilerin hizmetinde olan firmamız gece ayrı gündüz ayrı personel çalıştıracak kapasiteye sahip olduğu için kuryelerimiz her zaman dinlenmiş zinde bir şekilde işlerinin başında olmaktalar.

Tekirdağ Kurye firması olarak bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz birçok imkan onların ilgisini çekmekte ve kurye hizmeti alanında doğru seçim yaptıklarını kanıtlamaktadır:

  • Müşterinin talebinden hemen sonra kuryemizin yola çıkarak en kısa zamanda adrese ulaşması
  • Güler yüzlü personelin hoşgörülü davranışı
  • Paketlerin en kısa zamanda yüksek özenle karşı tarafa ulaştırılması
  • Kargo takip numarası ile müşterinin kuryeyi dolayısıyla paketini anlık takip edebilmesi
  • Paketlerin sadece almakla yetkili kişilere veya kurumlara teslim edilmesi
  • Tüm taşıma sürecinde yasal sınırlandırmalara uyulması
  • Müşterinin talebi üzerine VİP kurye hizmeti aracılığıyla paketin sigortalanması
  • Express kurye hizmeti ile aynı anda sadece bir müşteriye hizmet verilmesi

İstanbul Tekirdağ Kurye

İstanbul Tekirdağ Kurye olarak firmamızın en büyük misyonu müşterinin beklentisini karşılamak ve bu süreçte müşterinin memnuniyetini kazanarak güven alanı oluşturmaktır. Zamanında teslimat, hızlı taşıma, ister hız isterse de taşınacak ürün konusunda yasal sürece uygun hareket etmek müşteride uzun vadeli güven oluşturmaktadır. Bu anlamda oldukça başarılı olan firmamız ister bireyler isterse de şirketler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda sunduğu tüm hizmetlerde fiyatları olabildiğince uygun tutan firmamız bu nedenle de müşterilerin ilgisini çekmektedir.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp