İçeriğe geç

Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli Kurye
Sultanbeyli Kurye

İstanbul Büyükşehir Belediyesi il sınırları içerisinde bulunan Sultanbeyli Anadolu yakasında yer almaktadır. Şehrin bu yakada bulunan 14 ilçesinden biri olan Sultanbeyli, Roma döneminden kalma oldukça eski bir yerleşim bölgesidir. İstanbul’un tüm ilçe merkezlerinde olduğu gibi Sultanbeyli ilçesinde de özellikle iş giriş ve çıkış saatlerinde yoğun bir araç trafiği oluşmaktadır. Zaman zaman durma noktasına gelen bu araç trafiği ilçedeki kurye hizmetlerinin aksamasına neden olmaktadır. Tüm bu trafik kaynaklı olumsuzlukların önüne geçmek adına sizlere hizmet veren firmamız Er Kurye, 7 gün 24 saat şehir içi ve şehirlerarası Sultanbeyli kurye ile yanınızda olmaya devam etmektedir.

  • Yurt dışı kargo hizmeti
  • Şehirlerarası motor kurye hizmeti

Tüm işlerin aksamasına sebep olan yoğun şehir trafiği özellikle okul ve iş saatlerinden içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Dört tekerlekli araçların oluşturduğu bu trafikten kurtulmanın en önemli yollarından olan Sultanbeyli kurye hizmeti, hızlı ve konforlu bir teslimat garantisi sunmaktadır. Dar sokaklarda sağladığı manevra kabiliyeti avantajı sayesinde sıkışan trafikten kurtulmak için oldukça etkili bir yol olan moto kuryelerimiz, alanında tecrübeli ve çekirdekten yetişen personellerden oluşmaktadır. Saymakla bitmeyecek avantajlarının yanı sıra birçok özelliği sebebiyle tercih edilen moto kuryelerimiz gece kurye hizmeti, toplu dağıtım ağı ve ekspres teslimat işlemleri gibi birçok konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

  • 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet anlayışı
  • Kurumsal ve profesyonel kurye hizmeti

Sultanbeyli Kurye Hizmeti

Sürprizlere yer vermeden güvenilir bir kurye deneyimi için sizlere hizmet veren firmamız düğün, nişan, kına, nikâh, sünnet, açılış, tören gibi davet ve organizasyonlarınızın katılım belgelerinizi sizin adınıza misafirlerinize ulaştırıyoruz. Eczane kurye temini hizmetlerimiz kapsamında gece ya da gündüz evden çıkmanızın mümkün olmadığı ve ihtiyacınız olduğu anlarda sizlere yardımcı oluyoruz. En kaliteli kurye hizmetlerini bütçenizi aşmayan en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Sizde Sultanbeyli kurye işleriniz için bizimle iletişime geçerek hem zamanınızdan hem de bütçenizden kazanabilirsiniz.

  • Eczane kurye hizmeti
  • VİP ve ekspres taşımacılık özellikleri
Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp