İçeriğe geç

İzmir Kurye

İzmir Kurye
İzmir Kurye

Günlerin çok daha hızlı ve verimli bir şekilde yaşandığı modern çağımızda profesyonel kurye hizmetleri, oldukça yüksek oranda tercih edilmektedir. Uluslararası çapta oldukça etkili şekilde kullanılmakta olan kurye hizmetleri, ülkemiz Türkiye sınırları içerisinde de oldukça popüler şekilde hayata geçirilmektedir. Günümüzde de pek çok çeşitli profesyonel kurum ve kuruluşlar, bu alanda oldukça başarılı ve yetkin düzeyde hizmetleri ile öne çıkmaktadır. İzmir kurye çalışmaları kapsamında oldukça başarılı düzey teknik kurye çalışmaları ile öne çıkmakta olan Er Kurye firmamız da kendi sektöründe lider ve örnek seviyede teknik hizmet standartları ile tanınmıştır.

Genel ölçüde İzmir kurye çalışmaları kapsamında kendi alanında örnek marka imajı teşkil eden Er Kurye firmamız, işletme bünyesinde geniş deneyim sahibi teknik ekip personeline de sahip olması ile öne çıkmaktadır. Profesyonel düzey İzmir kurye hizmet seçenekleri ile öne çıkmakta olan söz konusu markamız, oldukça zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmeler arasında en üst sıralarda kendisine yer bulan işletmemiz, birinci sınıf kalitede ve en son model envanter ve teknik kurye araç filosuna da sahip olması ile hizmetlerine devam etmektedir.

İstanbul İzmir Kurye

Haftanın 7 günü ve günün 24 saati kesintisiz şekilde İstanbul İzmir Kurye hizmetleri sunması ile öne çıkan Er Kurye markamız, uluslararası seviye genel hizmet ve kalite standartlarını da firma çatısı altında ihtiva etmektedir. Profesyonel seviye acil kurye çalışmaları ile envaiçeşit ürün ve evrakların taşınmasına olanak tanıyan hizmetleri ile öne çıkan markamız, pek çok çeşitli modernize iletişim yollarına da sahip olması ile sektör bünyesinde tercih edilmektedir. Gün içerisinde Er Kurye markamızın çeşitli acil motorlu kurye hizmet seçenekleri için;

  • Marka internet web sitemiz, firma GSM telefon numaramız, kurumsal e-posta adresimiz veya
  • İzmir ili genel şube merkezimiz aracılığı ile oldukça hızlı ve basit bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür.
Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp