İçeriğe geç

Kartal Kurye

Kartal Kurye
Kartal Kurye

Kartal kurye alanında yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkıyor, yoğun İstanbul trafiğinde en uzak mesafeler arasında sizler adına taşımacılık yapıyoruz. Gerek Kartal içindeki bir adresten başka bir adrese gerekse Kartal ile İstanbul’un diğer ilçeleri arasına taşınacak paketleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Er Kurye olarak sadece sınırlarımızı İstanbul’la da sınıflandırmıyoruz. Bütün çevre illere şehirlerarası kurye hizmeti vererek dakikalar içinde teslimat yapabiliyoruz. Ayrıca uçak kargo uygulamamızla havalimanına da taşıma yapıyor, tarifeli uçaklarla ülkemizin altmışa yakın iline paketlerinizi aynı gün içinde ulaştırıyoruz. Üstelik bütün bunları siz hiç yerinizden kalkmadan, hiçbir zahmete katlanmadan yapıyoruz.

En yakın Kartal kurye ihtiyaçlarınız için bizler daima bir telefon mesafesindeyiz. 7 gün, 24 saat hizmet veren çağrı merkezimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun için ekiplerimize ulaştığınız anda bütün süreci kontrol altına alacaklar, her türlü planlamayı yaparak eşsiz bir kurye deneyimi almanıza yardımcı olacaklardır.

Firma olarak taşımacılığını yaptığımız paketlerini neredeyse sınırı yok. Her türlü paket, evrak, dosya, hediye, gıda, sebze, meyve, pasta, çiçek, yedek parça, numune, laboratuvar test ürünü, ihale dosyası, bilgisayar, tablet, telefon, kimlik, ruhsat, bilet, anahtar ve daha onlarcasını taşıyabiliyoruz. Yasal olarak bulundurulması ve taşınması yasak olmayan her türlü gönderinizi Er Kurye ayrıcalığıyla taşıtabilirsiniz.

Kartal Kurye Hizmeti

Faaliyet alanlarımızda kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, en iyi personeller, en iyi iş fikirleri ve en iyi araçlarla çalışıyoruz. Her zaman güvenilir bir kurye firması olmak adına paketlerinize son derece dikkatli bakıyor, gereken özeni ve hassasiyeti gösteriyoruz. Başarıyla ambalajlanan ürünlerinin ezilme, kırılma, dağılma, hasar alma, kaybolma gibi herhangi bir olumsuzluğa maruz kalmadan güvenle teslimini sağlıyoruz.

Kartal kurye alanında bütün bunlar yanında ekonomik fiyatlarımızla fark yaratıyoruz. Motor kurye fiyatlarımızı kat edeceğimiz mesafeye, paketinizin özelliklerine, tercih edeceğiniz motor kurye çeşidimize ve gönderi zamanına göre belirliyoruz. Daima en ekonomik fiyatlarla karşınıza çıkıyor, kaliteye ve güler yüzlü hizmete cazip fiyatlarla ulaşma ayrıcalığı sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayabilir, net fiyat alabilirsiniz.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp