İçeriğe geç

Gaziosmanpaşa Kurye

Gaziosmanpaşa Kurye
Gaziosmanpaşa Kurye

E – ticaret uygulamalarının çoğaldığı, sayısız şirketlerin kurulduğu modern dünyamızda ister ticaret ilişkilerinde isterse de şirketler arası evrak alışverişinde hemen hemen herkesin başvurduğu hizmetlerden biri kurye hizmetidir. Faaliyete başladığı günden itibaren bu alanda kesintisiz ve hatasız hizmet vermeye odaklanan Gaziosmanpaşa kurye, her bir müşterisi ile tek tek ilgilenmekte ve müşterilerin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktalar. Hizmetimizin kalitesini sürekli daha ileri bir seviyeye taşıyabilmek adına hizmet öncesi ve sonrası müşterilerimizle irtibatımızı kesmiyoruz. Bu nedenle müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almaktayız. Tüm ekibimiz taşımasını gerçekleştirdiği ürünün hiçbir zarar görmeden adrese teslimini yapmakta oldukça titiz davranmakta, edinilmiş deneyim sayesinde olası herhangi bir aksaklığın karşısını alabilmek için önceden tedbirli olmaktalar.

Teslimat sürecinin başından sonuna hizmet verdiği müşteriye odaklanan ekip arkadaşlarımız onların talep ve isteklerini en ince ayrıntısına kadar karşılamakta oldukça titizler. Bizimle iletişime geçen her bir müşterinin gereken bilgilerini topladığımız anda size en yakın kuryemizi konumunuza yönlendirmekteyiz. Aynı anda birçok müşteriye hizmet verebilecek sayıda ekip arkadaşımızın bulunması müşterilerimizin beklemeden hizmetlerimizden faydalanmalarına imkan sağlamaktadır. Adresinize ulaşan personelimiz sizden paketi alarak güvenli bir şekilde kaydını oluşturarak teslimatınızı istediğiniz adrese taşımaktadır. Bu sırada telefonunuza gelen kargo takip numarası ile paketlerinizi anlık takip edebiliyorsunuz. Gaziosmanpaşa kurye hizmetimizin sadece size odaklı çalıştığını kargo takip sistemiyle rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Gaziosmanpaşa Kurye Hizmeti

Tüm müşterilerine aynı özeni gösteren, hız ve zaman konusunda kontrolü eline alabilen ekip arkadaşlarıyla çalışan Gaziosmanpaşa kurye, işinin ciddiyetinin farkında olduğu için daim ileri seviye hizmet verme anlayışı içerisindedir. İşimizin her aşamasında yasal süreçleri oldukça önemsiyoruz ve hizmetimizi bu yönde şekillendiriyoruz. Hem hız konusunda yasal çerçeveleri uygulamaya hem de taşınacak ürün konusunda yasaklı olan veya tehlikeye neden olabilecek ürünleri taşımamaya özen gösteriyoruz. Taşınmasını gerçekleştirdiğimiz ürünler:

  • Gıda ürünleri de dahil olmak üzere temel ihtiyaç malzemeleri
  • Medikal araç gereçler
  • Resmi nitelikteki evraklar
  • Kırtasiye malzemeleri
  • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri
  • Dekoratif ürünler
  • Küçük ve orta boy elektronik eşyalar vb.
Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp