İçeriğe geç

Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece Kurye
Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece kurye alanında Er Kurye olarak yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle faaliyetlerimize devam ediyoruz. Değişen ve gelişen yaşam şartlarına, tüketim alışkanlıklarına ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verebilmek adına her biri kuryelikte deneyimli, eğitimli, bilgi birikimi yüksek, kendini sürekli geliştiren ve en modern teknolojileri kullanma mahareti olan ekiplerle çalışıyoruz.

Uzman ekibimiz gerek çağrı merkezimizde gerekse sahada daima çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemekte, her biri yeni nesil, modelli, bakımları aksatılmayan ve donanımlı araçlarla çalışmaktadır. Böylece Büyükçekmece içindeki adresler arasında ya da İstanbul’un herhangi bir yeri ile Büyükçekmece arasındaki adreslerde paketleriniz çok rahat taşınabilmektedir. Firmamız ayrıca şehirlerarası kurye hizmeti de vererek çevre illere de aynı gün içinde paket teslimi yapabilmektedir.

Büyükçekmece kurye uygulamalarımızda amacımız daima müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bunun için belli bir sistem dahilinde çalışıyor olsak da her türlü esnekliği gösterebiliyor, paketleriniz en hızlı, en güvenli ve en uygun maliyetli nasıl taşınabilecekse o şekilde taşıyoruz.

Er Kurye olarak Büyükçekmece’de yasa dışı ve tehlikeli olmayan her türlü gönderiyi rahatlıkla taşıyabiliyoruz. Belge, dosya, evrak, davetiye, matbaa, pasaport, kimlik, bilet, numune, ilaç, medikal ürünler, özel günler için hediyeler, yemek, çikolata, yedek parça, tekstil ürünü, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, dergi, gazete gibi toplu dağıtım ürünleri, e-ticaret ürünleri ve dahasını taşıyoruz.

Büyükçekmece Kurye Hizmeti

Büyükçekmece kurye alanında hem motosikletlerimizle hem de araçlarımızla hizmet veriyor, motosikletlerle taşınması mümkün olmayan gönderilerinizi aynı kalite ve güvende araçlarımızla alıcılarına teslim ediyoruz. Farklı kurye modelleri oluşturarak bunlar arasında gönderinizin aciliyeti ve zamanına göre dilediğiniz tercihi yapabilmenizi sağlıyoruz. Böylece İstanbul içinde en uzak noktalara dahi 90 dakika içinde teslimat yapıyor, çevre illere de 3-4 saat içinde paketlerinizi taşıyoruz.

Hızımız, kalitemiz ve uzmanlığımız yanında Büyükçekmece kurye fiyatlarımızla da fark yaratıyor, mesafeye, gönderi özelliklerine ve kurye modeline göre daima sektörün en uygun fiyatlarını sunuyoruz. 7/24 bize ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorup fiyat alabilirsiniz.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp