İçeriğe geç

Sabiha Gökçen Uçak Kargo

Sabiha Gökçen Uçak Kargo
Sabiha Gökçen Uçak Kargo

Sabiha Gökçen İstanbul sınırları içine inşa edilen ikinci havalimanı olup hem yurt içi hem uluslararası uçuşlar devam etmektedir. Dünyanın pek çok yerine ve ülkemizin havalimanı bulunan hemen bütün şehirlerine Sabiha Gökçen’den uçuşlar olduğu için son derece hareketli bir yapısı vardır. Sadece insan taşımacılığı değil, aynı zamanda kargo taşımacılığı da havalimanından yapılmakta, tarifeli kargo uçaklarıyla havalimanı bulunan şehirlere kargo göndermek mümkün olmaktadır. Firmamız Sabiha Gökçen uçak kargo hizmetiyle en uzak noktalara dahi paket gönderimi yapabilmenize yardımcı olmakta, hızlı, güvenli kaliteli çözümler sağlamaktadır.

Sabiha Gökçen uçak kargo uygulamalarımızda özellikle çok acil gönderiler, bozulmaya, kırılmaya, hasar almaya yatkın gönderiler, acil teslim edilmesi gereken evraklar, ilaçlar gibi malzemeler yoğunluk kazanmaktadır.

Geleneksel kargolarla birkaç günde taşınabilecek paketler uçak kargo ile saatler içinde alıcı iline ulaşabilmekte, maksimum aynı gün içinde paketler alıcıların eline geçmektedir. Er Kurye olarak her zaman ihtiyaç odaklı çalışıyor ve Sabiha Gökçen uçak kargo hizmetimizle ülkemizdeki havalimanı bulunan herhangi bir ile göndereceğiniz paketlerin taşımacılığını yapıyoruz.

Uzman ekibimizle süreci başarıyla yürütüyoruz ve ilk olarak bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet verdiği için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Aradığınızda ekiplerimiz adres bilginizi alacaklar ve en yakın kuryemizi sevk edeceklerdir. Tam zamanında adresinize ulaşacak kuryemiz paketi alacak ve Sabiha Gökçen Havalimanına götürecektir. Ardından tarifeli kargo uçağına teslim edecek ve paketiniz THY’nin kargo uçağıyla alıcının iline götürülecektir. Alıcının bulunduğu şehirde paketiniz kuryelerimizce alınacak ve istediğiniz adrese teslim edeceklerdir.

Sabiha Gökçen Uçak Kargo Hizmeti

Sabiha Gökçen uçak kargo uygulamalarımızda isteğe göre esneklik gerçekleştirilebilir. Dilerseniz adresten havalimanına, dilerseniz havalimanından adrese, dilerseniz adresten adrese kurye hizmeti alabilirsiniz.

Her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve özverili kadromuz bütün süreci en hızlı ve en güvenli biçimde yürüteceklerdir. Uçak kargo hizmetimiz sadece kaliteli olmakla kalmayıp aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Böylece bütçe dostu fiyatlarla İstanbul’dan paketlerinizi 60’a yakın ilimize hızlıca ulaştırabilirsiniz.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp