İçeriğe geç

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye
Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü kurye hizmetleri ile müşterilerini çok memnun etmeyi başaran firmamız Er Kurye, kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Gerekli donanım ve deneyime sahip çalışanlarımız ile aradığınız hizmeti en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Gönderilerinizin en kısa süre içerisinde alıcısına teslim edilmesini sağlıyoruz.

Gönderim nerede? Gönderim ne zaman alıcısına teslim edilir? Gönderim sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştı mı? Gibi sorularınız için anlık konum hizmeti veriyoruz. İstediğiniz zaman iletişim kanallarımızdan bize ulaşım sağlayarak da gönderinizin son durumu hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Beylikdüzü kurye hizmetlerimiz ile teknolojik eşya çeşitlerinden giyim ürünlerine, yiyecek çeşitlerinden takı çeşitlerine, kimlikten belgeye kadar pek çok türden gönderinizi sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Yanıcı ya da patlayıcı özellikte olan ve taşınması yasal olmayan gönderileriniz için taşıma hizmeti vermiyoruz.

Gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edilmesi için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu hallediyoruz. Müşterilerimizin Beylikdüzü kurye hizmetlerimiz ile ilgili yaptığı yorumlara çok önem veriyoruz. Aldığımız değerlendirme ve yorumlar neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çabalıyoruz.

Beylikdüzü Kurye Hizmeti

Beylikdüzü kurye hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak garantili bir şekilde hizmet veriyoruz. Taşıma hizmetleri için gerekli olan her türlü izin ve belgeye sahip olarak yasal bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun pek çok çözüm seçeneği sunuyoruz. Geniş hizmet yelpazesi sunarak aradığınız hizmeti kolay bir şekilde bulmanızı sağlıyoruz. Teknolojide ortaya çıkan yenilikleri her zaman en yakından takip ederek modern bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Fiyatlarımız ile de müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Fiyatlarımızı her zaman makul aralıklarda tutarak müşterilerimizin yanında oluyoruz. Kampanyalı teklifler sunarak da müşterilerimize ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Daha detaylı bir şekilde bilgi almak ya da kampanyalı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için bizimle daima iletişime geçebilirsiniz.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp