İçeriğe geç

Çerkezköy Kurye

Çerkezköy Kurye
Çerkezköy Kurye

Çerkezköy kurye acil bir pakete ihtiyacı olanların, bir paketi hızlıca bir adrese göndermek isteyenlerin, başka bir şehre uçak kargoyla ürün göndereceklerin ya da çevre iller ile Çerkezköy arasında taşınacak paketi olanların çözüm ortağıdır. Er Kurye olarak her zaman müşterilerimize ayrıcalıklar sağlıyor, geniş hizmet yelpazemizle her türlü talebi başarıyla karşılıyoruz.

Firma olarak müşterilerimize daima ayrıcalık kazandırıyor, zaman kazanmanızı sağlıyoruz. Ekspres kurye hizmetimizle İstanbul içi tüm bölgelere bütün gönderilerinizi en fazla 90 dakika içinde, çoğu kez 30 dakika gibi bir sürede ulaştırıyoruz. Çerkezköy şehirlerarası kurye hizmetlerimizle çevre illere 3 – 4 saat içinde teslimat garantisi veriyoruz. Moto kurye ile taşınamayacak gönderileri arabalı kuryeyle taşıyor, gün içinde aynı kalite ve güvenle ulaştırıyoruz. Uçak kargo hizmetimizle tüm Türkiye’ye aynı gün içinde teslimat yapıyor, bütün süreci hassasiyetle yönetiyoruz.

Çerkezköy kurye uygulamalarımız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin tercihine açıktır. Uzman kuryelerimiz her türlü paket, belge, dosya, zarf, matbu, matbaa, fatura, davetiye gibi evrakları; acil yollanan pasaport, ehliye, ruhsat, plaka, sigorta, bilet gibi kimlikleri her türlü numune ve örnek ürünleri başarıyla taşımaktadır.

Moto kuryelerimiz ayrıca acil ilaç, kan, medikal ve ürünleri, özel günlerinizde her türlü çiçek çeşitleri ve malzemeleri, ürünleri, yemek ve gıda çeşitleri, açık veya gizli olarak yollamak istediğiniz hediyeleri taşıyabilmektedir. Meyve, yedek parça, tekstil, diş malzemeleri, toplu dağıtım ürünleri, elektronik eşyalar, e-ticaret sipariş ürünleri ve bir yerlerde unuttuğunuz bütün yasal ürünleriniz kuryelerimizle istediğiniz adresler arasında taşınabilmektedir.

Çerkezköy Kurye Hizmeti

Çerkezköy kurye hizmetlerimiz her zaman kalitesiyle, güvenilirliğiyle, profesyonelliğiyle fark yaratmaktadır. Bütün bu ayrıcalıklar aynı zamanda uygun fiyat garantisiyle birleşmektedir. Kurye fiyatlarımızı çeşitli etkenlere göre belirliyoruz. Bunların başında mesafe gelmektedir ve kuryemizin paketinizi alacağı ve teslim edeceği net adreslere göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ayrıca farklı motor kurye modelleriyle aktifiz ve motor kuryelerimizin vadedilen teslimat süresi kısaldıkça fiyat artışı olmaktadır. Bir de paketinizin özellikleri fiyatlandırmada kullanılmakta, her zaman Çerkezköy’ün en iyi kurye fiyatları sizleri beklemektedir.

Er Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp